Współtworzenie i oddzielenie – przekaz duchowy

Współtworzenie

Przekaz duchowy dotyczący współtworzenia oraz oddzielenia:

Współtworzenie i oddzielenie

„Współtworzenie to jedna z najistotniejszych rzeczy jeśli chodzi o robienie czegoś razem. Jednak trzeba pamiętać, że to słowo różnie rozumiane będzie w zależności od tego, na jakim etapie rozwoju jest się na dany moment.
Współtworzenie to dar, cud który powinien połączyć nas wszystkich. Zobaczyłam sieć między ludźmi – jak niewidzialne rusztowanie, które łączy ze sobą ludzi idei. Płynie poprzez te rusztowania – pomosty – kanały złote światło wspólnych zamysłów – wszyscy czują się wzajemnie, a wspólne cele realizują się – nie ważne za czyją sprawą – bo ego kuszące do wyniosłości nad innymi już dawno zanikło  – liczy się dobro ogółu. Wizja ta mówi o współtworzeniu – o schemacie jego działania – o wspólnej jedności.
Aby dążyć do tego by współtworzenie było możliwe, jest to aby każdy z nas skupił się na sobie – spojrzał na siebie – jakim jest człowiekiem i odpowiedział sobie na pytanie czy jest już gotowy by być wartością dodaną dla innych i dla samego siebie. Chęć bycia dobrym człowiekiem i czyny zmierzające ku temu – to powinno charakteryzować nas. A czy przypadkiem nie siejemy oddzielenia? – to ważne pytanie, ka które każdy z nas powinien sobie odpowiedzieć…
Łączcie – nie dzielcie, bowiem jedną rodziną jesteście i do tego samego zmierzacie. Zrozumienie to klucz. Patrzcie na skali ile rozumiecie. Czasem przychodzą wizje i pomysły, ale czy wiecie skąd one przychodzą?
Oddzielenie pojawia się z braku przerobienia podstaw, z niezrozumienia siebie samego oraz innych- z braku pokochania i wybaczenia innym. Jest również wiele innych złożonych czynników, dlaczego oddzielenie się pojawia, a sprawdzać trzeba to indywidualnie…”

Polecamy medytację na temat współtworzenia:

MATERIAŁ FILMOWY Z KANAŁU POPKO TV

Podobny materiał na temat WSPÓŁTWORZENIA:


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *