Wahadełkowanie

Wahadałkowanie to inaczej wykonywanie odczytów za pomocą wahadełka i oraz diagramów np. skal astralnych. W zależności od stanu, w którym znajduje się osoba wykonująca odczyty, wyróżniamy wahadełkowanie energetyczne oraz wahadełkowanie duchowe. Podczas odczytywania energetycznego – wahadełkowania energetycznego – osoba odczytująca znajduje się w wymiarach energetycznych inaczej zwanym światem astralnym. Świat astralny ma do zaoferowania jedynie odpowiedzi, które już powstały w naszej rzeczywistości.

Inaczej dzieje się w przypadku wahadełkowania duchowego – osoba wahadełkująca znajduje się w stanach duchowych – od wymiaru 9 wzwyż. Świat duchowy zawiera o wiele skuteczniejsze odpowiedzi – bowiem gdy odpowiada nam na pytania świat duchowy – odpowiedzi są inne – bo kto lepiej nas zna niż nasza wyższa cząstka umiesczczona w świecie duchowym? Za wahadełkowaniem duchowym idą również działania duchowe – w czystości intencji – prostują się ścieżki losu, uaktywniają się procesy zdrowienia. W zależności od tego jak wysoko potrafi sięgnąć osoba wahadełkująca – odczyty zmieniają się odsłaniając większe możliwości…

BHP odzytywania za pomocą wahadła.

Przy odczytywaniu warto prosić swojego przewodnika duchowego lub opiekuna o wsparcie – są to istoty – nasze wyższe cząstki, które sprawują nad nami pieczę. Do wykonywania odczytów warto zbudować swoje gniazdo energetyczne, które utrzymuje nas w wyższych wibracjach i podnosi trafność naszych odczytów. Można również skorzystać na start z gotowych modlitw, które czyszczą nas z negetywnych wpływów nieprzychylnych nam energii czy życzeń lub projekcji innych ludzi. Istotną częścią jest odpowiednie wyciszenie emocji, dystans oraz prawdziwie czyste intencje przy odczycie. Świat duchowy widzi nasze starania i pomaga osobom z czystymi intencjami.

Więcej na temat JAK ODCZYTYWAĆ ZNAJDZIESZ TU:

Wspólne wahadełkowanie.

Przy wspólnym odczytywaniu należy rygorystycznie przestrzegać zasad BHP. Przed wspólnym wahadełkowaniem najlepiej zacząć od modlitwy czyszczącej, która ustawia przestrzeń. Po wspólnych odczytach można skorzystać z modlitwy po wahadełkowaniu.

MODLITWA PRZED WAHADEŁKOWANIEM:

MODLITWA PO WAHADEŁKOWANIU:


1 komentarz

Jak nauczyć się pisać przekazy duchowe? Pismo automatyczne. - Wiedza, Wybór, Moc i Dobro · 19 sierpnia 2022 o 22:11

[…] prawdziwe i czy pochodzą ze świata duchowego. Najskuteczniejszym narzędziem do weryfikacji jest wahadełko i skale astralne. Na temat skal astralnych i wahadełka pisaliśmy już w naszym dziale […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *