Wahadełkowanie ze Zbysiem 31 marca 2022

31 marca 2022 r. odbyło się kolejne już spotkanie online wahadełkowanie ze Zbigniewem Janem Popko, my mówimy wahadełkowanie ze Zbysiem. Świetna atmosfera, mocne wibracje i chyba każdy uczestniczący to odczuł. Pytań i podpowiedzi było wiele jak i też medytycja, która chyba każdego wzruszyła.

Moje sceny w modlitwie były osobiste w medytycji spotkanie z Jezusem ktory symbolicznie przypomniał mi o tym kim jestem. W ogole całe wahadełkowanie mi towarzyszył i podpowiadał to wizjami, to co mam odczytywać, że czasami wstawiałam wpisy ze swoimi odczytami na czat podczas wahadełkowania, tylko że mój odczyt dotyczył innego pytania z czego wchodziłam w radość bo troszke inne odczyty wstawiałam… ale podpowiedzi do tego samego zadawanego tematu odczytu były uzupełniajace.

Myslę, że tak jak i ja tak większość a może i wszyscy byli bardzo wzruszeni. Lzy lecialy po policzkach.To nie tylko piękne i uczące spotkanie było ale atmosfera rodzinna. Zachecam wiec każdego, który z was jest zainteresowany wahadełkowaniem – początkujący czy nie – do udziału.

Spotkania ze Zbysiem są zawsze nauką dla nas jak i ważną czescią naszej pracy nad samym soba…i krok na przód.. Kochani do nastepnego spotkania… a może i tez podzielicie sie z nami waszymi odczuciami wrazeniami…

Wasza Dagmara…


1 komentarz

Beata Rosinska · 25 maja 2022 o 22:51

Kazde spotkanie ze Zbysiem to wiedza i wzruszenia. Podpowiedzi, ktore od tylu lat Zbysiu nam daje, by byc lepszym czlowiekiem, sa bezcenne. Polecam serdecznie

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *