Skale Astralne Zbigniewa Jana Popko

Skale Astralne to narzędzie, które pozwala na wielowątkowy odczyt całości człowieka, uwzględniający jego wartość energetyczną, psychiczną i duchową. Dzięki Skalom Astralnym możliwe jest również prześledzenie przeszłych i przyszłych losów osoby.

Analiza psychometryczna to tylko wstęp do głębszej pracy z energią człowieka. Skale Astralne umożliwiają odczyt całościowej wartości istnienia jednostki, nie tylko pod kątem energetycznym, ale także psychicznym i duchowym. Jednocześnie, dzięki Skalom Astralnym, jesteśmy w stanie zobaczyć nie tylko teraźniejszość, ale również przeszłość i przyszłość osoby, czego nie gwarantuje analiza psychometryczna. Należy jednak pamiętać, że obowiązujące diagramy nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość, dlatego należy zachować ostrożność i nie ulegać niewłaściwym nawykom. Skale Astralne otwierają przed nami nowe możliwości, podnosząc kurtynę na tajemnice wszechświata, której poznanie przyniesie nam wiele radości.

Skale Astralne oraz wahadełko to narzędzia stosowane w dziedzinie ezoteryki i praktykach duchowych, umożliwiające samodzielne dokonywanie analizy egzystencji i przewidywanie przyszłych wydarzeń. Dzięki nim, nie trzeba korzystać z usług profesjonalistów, którzy mają za zadanie odczytywać przyszłość lub analizować przyczyny niepowodzeń. Skale Astralne służą do wielowątkowego odczytu energetycznej, psychicznej i duchowej wartości istnienia człowieka, pozwalając na szczegółowe prześledzenie przeszłych i przewidywanie przyszłych wydarzeń.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *