Zbigniew Jan Popko – prowadzący warsztaty dla wahadełkujących w oparciu o Skale Astralne

Postanowiłyśmy się z Wami podzielić naszymi wrażeniami z warsztatów z wahadełkowania, które 3.03.2022 poprowadził Zbigniew Jan Popko i Aagata Popko. Jesteśmy bardzo zadowolone i chcemy zachęcić do wzięcia udziału w takich warsztatach w przyszłości! Poniżej znajdziecie nasze opinie na temat naszych wczorajszych przeżyć 🙂

WIESIA MÓWI:

Wzięłam dzisiaj udział w warsztatach z wahadełkowania, które poprowadzili Zbigniew i Agata Popko. Na przykładach została przedstawiona cala paleta podpowiedzi i możliwości, jak kompleksowo podchodzić do z pozoru prostych tematów, które chcielibyśmy sprawdzić na skalach. Oprócz tego prowadzący podpowiadają, jakie proste błędy popełniamy w myśleniu i naszej postawie, pragnąc nasze cele osiągnąć i przedstawiają proste techniki, jak to szybko zmienić w prosty sposób. A wszystko oparte o wiedzę ze świata duchowego i poparte wieloletnim doświadczeniem prowadzących w odczytywaniu na skalach i wchodzeniu w przestrzenie duchowe. 
Wiesia

OPINIA DAGMARY:

Dzisiejsze spotkanie dla wahadełkujących było bardzo pomocne. Jak zwykle wiele cennych podpowiedzi co do odczytów i stanów. Stan bycia podziwianym jest niesamowita podpowiedzią. Przydatne dla każdego dla początkujących jak i praktykujących. Wieloletnie doświadczenie Zbigniewa Jana Popko jest dla każdego z nas bardzo cenne. Warto skorzystać. Dziękuję Janowi za taką formę pomocy dla każdego.  
Dagmara

KILKA SŁÓW MONIKI NA TEMAT WARSZTATÓW:

Dla mnie,  osoby jeszcze uczącej się wahadełkowania dzisiejsze warsztaty były bardzo cenne. Zbyszek dał mi wiele ważnych podpowiedzi,  jak chociażby przypomnienie by pamiętać o obu rodzicach, również o matce. Pokazanie jak wahadełkować przedziały również było bardzo pomocne. Podobało mi się również osiąganie wysokich wibracji poprzez stan bycia podziwianym. Natomiast najciekawsza dla mnie była skala zdrowia i niosła ona ze sobą wiele podpowiedzi z których na pewno skorzystam.
Monia

ZDANIEM WIOLI:

Warsztaty dla wahadełkujących znowu okazały się dawką nowej wspaniałej wiedzy. Skorzystać z tej wiedzy mogli początkujący jak i zaprawieni w boju wahadełkujący. Zbigniew Jan Popko opowiedział krok po kroku o zasadach, które ułatwiają nam utrzymanie odpowiednich wibracji podczas odczytów. Dodatkowo zwrócił szczególną uwagę na to by odczytywać nie tylko sytuację “na teraz” ale również “na przyszłość”, kiedy już staniemy się lepszymi ludźmi. Tego typu podejście do odczytów jest swoistą motywacją do pracy nad sobą. Bardzo dziękuję za to spotkanie! 
Wiola


2 komentarze

Adaś · 4 marca 2022 o 14:42

Hej tak, to było mega fajne wahadełkowanie. Z tak wieloma, tak cennymi podpowiedziami dawno się noe spotkałem. Już nie mogę się doczekać jak zostanie udostępnione na platformie. Chętnie je sobie odświerze, utrwale. W sam raz na obecny czas! Pozdrawiam

    Wioletta · 7 marca 2022 o 12:32

    Dziękujemy za komentarz 🙂 Z pewnością, każdy z nas skorzystał 🙂

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *