Przestrzeń

Przestrzeń to energetyczna konfiguracja – maszyneria, która wspiera człowieka. Często mówi się o własnej przestrzeni człowieka – oznacza ona zbiór miejsc, rzeczy, projekcji, marzeń i energetykę znajdującą się w tej przestrzeni. Przestrzenią możemy nazwać swój dom lub mieszkanie, które należy do nas. Niezależnie ile domów posiadamy – łączą się one w naszą jedną przestrzeń, jedną strukturę. W świecie energetycznym i duchowym przestrzeń danego człowieka jest jedna, choć w fizyczności może to być kilka miejsc. Również rzeczy wynajmowane są objęte naszą przestrzenią, choć tu dla pewności można sprawdzić to na skali indywidualnie.

Przestrzenie ludzi przenikają się wzajemnie. Ponieważ każda z przestrzeni posiada określoną wibrację, zawarte są w niej też pragnienia, projekty i charakter danego człowieka. Przestrzeń w zetknięciu z inną przestrzenią wywiera wpływ na życie innego człowieka. Przykładem przenikania się przestrzeni może być związek partnerski, gdzie dwie przestrzenie przenikają się i mają na siebie wpływ. Przestrzeń może być czysta – posiadać wibrację światła jak i może być przestrzeń zaburzona, kiedy w przestrzeni zajdą nieprawidłowości np. nawiedzenie, strefa mroku, wdarcie czy napływające złe życzenia innych ludzi.

Co robić by chronić się przed zanieczyszczeniami energetycznymi w przestrzeni? Przede wszystkim wprowadzanie światla do przestrzeni, czyszczenie jej z niepowołanych energii, utrzymywanie wysokich wibracji, unikanie kontaktów z nieprzychylnymi ludźmi, budowa Domu Swego, stosowanie technik obronnych np. siatka AKBE lub złota sieć.

Kasowanie nawiedzeń

W razie konieczności można zastosować CUDA Z JANEM – znajdziesz tam kasowanie nawiedzeń. Przygotował je Zbigniew Jan Popko – czyści totalnie całą przestrzeń z niskich wibracji. Działanie znajdziecie na popko.pl

przestrzeń

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *