Przekaz na obecne czasy:

przekaz na obecne czasy

Trwa wojna energetyczna. Ciemność robi wszystko,  by przejąć ludzi na swoją stronę. Uderza w ich programy,  nieprzerobione lekcje, relacje. My robimy dokładnie to samo. Wyciągamy Wam programy, nieprzerobione lekcje, żeby ciemność nie miała na Was haków . Każda Wasza słabość teraz jest kamykiem w bucie i może Was znacząco osłabić. Teraz nadszedł czas cieżkiej pracy i sprężenia się w walce o wolność i pokój. Nie będzie Wam teraz łatwo ,ale musicie wzrosnąć , tak jak i się w świetle ustabilizować. Ci niestabilni będą częściej obrywać . Tylko z ciemnej strony odbiorą to jako ataki, od nas będą to lekcje niezwłoczne do przerobienia.  Kwestia ustawienia wibracji pod te lekcje i tego jak ludzie je odbiorą. Jako atak ,który będzie ich osłabiał i ściągał w dół czy jako lekcje, która napracowana da wyższe wibracje i lepszą stabilizacje? Ważne jest teraz określenie samego siebie. Walczę z ciemnością czy umacniam się w swoich paramentrach i napracowuję sobie światło? Pamiętajcie, że jeśli określicie się na walkę z atakami, ciemnością , rodziną, niskimi wibracjami to utrzymujecie siebie w stanie wojny, konflikcie wewnętrznym i niskich wibracjach bo musicie walczyć, bronić się, stawiać , męczyć. Jeśli praktykujecie wszystko jako najlepszą lekcję w Waszym rozwoju ,która uzmysłowi Wam co macie do zrobienia i podejdziecie do niej z radością ,to pójdzie za tym wzrost Waszych wibracji i łatwiej będzie Wam ją przerobić. Nawet gdy ta lekcja jest bardzo trudna. W trudnych lekcjach bądźcie obserwatorem,  nie musicie reagować  emocjonalnie , złościć się ani spierać czy czegokolwiek udowadniać. Bądźcie w stanie wdzięczności za kolejny krok w Waszym rozwoju i w stanie zwycięzcy , że zwyczajnie te lekcje przerobicie i będzie Wam lepiej.  Nie dajcie się wciągnąć w rozpacz , samolubstwo, złość, ego, irytacje. Gdy takie odczucia się w Was pojawią ,poprostu się oczyśćcie i idźcie dalej. Nie przerywajcie lekcji, nie poddawajcie się, tylko zróbcie sobię przerwę na wewnętrzne wyciszenie tym co sprawia Wam radość i przyjemność. Żyjcie marzeniami i radością ile się da, bo tak ważne jest pozytywne samoprogramowanie Waszego umysłu.  Będzie Wam wtedy łatwiej ,gdy będzie trudniej.

Dopowiedzenie Góry:

Róbcie sobie często przekodowanie umysłu,  całe działanie. Programy lecą z wszystkich źródeł , z systemu,  TV, radio, od osób Wam bliskich,  znajomych zaprogramowanych wojną.

Niskie wibracje otwierają Was na te programy.
Wysokie również, jeśli Wy otworzycie się na bliską Wam osobę, która jest zaprogramowana.
Czyście się i odprogramowujcie Wasze dzieci, bo szkoła bardziej niż kiedyś je w tej chwili programuje.  A sami całymi rodzinami programujcie się na dobro, szczęście , radość i pokój. Na czas sprzed wojny. Nie czas bez wojny ( żeby wojny nie było) bo wtedy walczycie z wojną by był pokój.  Czas sprzed wojny, kiedy ta wojna jeszcze nie zaistniała.

https://youtu.be/W9UR83nPnIQ


3 komentarze

Beata Rosinska · 7 marca 2022 o 18:54

Dziekuje za ten postumacniajmy sie w Swietle. Korzystajmy z narzedzi , jakie dal nam Zbigniew Jan, ale tez sami probujmy aktywowac swoja Moc, cwiczmy toserdecznosci

Nie walcz,zmieniaj · 7 marca 2022 o 19:36

Często słyszę dopuki walczysz jesteś przegranym. Ale jak to ? Dopuki walczysz znaczy ,że masz w sobie konflikt wewnętrzny . PBZ nie walczy on zmienia. Jest Panem Zmian,nie Panem walki 🙂

Teresa · 7 marca 2022 o 19:40

Bardzo dziękuję za ten przekaz, nawet jeśli to wszystko wiem, to jeszcze potrzebuję by o tym pamiętać. Dzień i noc.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *