Polecamy

Poniżej polecamy strony internetowe, które z pewnością pomogą Ci odnaleźć się na drodze rozwoju duchowego. Do każdej polecanej strony dołączamy odpowiednie linki. Miłej eksploracji! Fascynujących i wzniosłych podróży w świecie energetycznym i duchowym!

Strona o rozwoju osobistym, duchowym i zdrowiu – popko.pl

Na stronie popko.pl znadziesz treści o tematyce uzdrawiania, medytacji, rozwoju duchowego oraz zdrowego stylu życia. Ponadto Zbigniew Jan Popko prowadzi dwa kanały na YouTube – do ich odwiedzenia również gorąco zachęcamy! Poniżej znajdują się linki do podanych stron.

polecamy
Screen ze strony internetowej popko.pl 08.2022r.

Ogólnopolski Cech Bioenergoterapeutów

Cech Bioenergoterapeutów zrzesza bioenergoterapeutów z całej Polski. Na stronie Internetowej można skontaktować się z wybranym bioenergoterapeutą. Cech jest organizatorem kursów bioenergoterapii, które pozwalają uzyskać uprawnienia czeladnicze i mistrzowskie niezbędne do wykonywania zawodu bioenergoterapeuty na terenie całego świata.

Ogólnopolski Cech Bioenergoterapeutów

https://cech-bioenergo.pl/

Encyklopedia Wiedzy Duchowej

Na stronie Encyklopedii Wiedzy Duchowej można znaleźć terminy z zakresu wiedzy duchowej. Wiedza ta może znacząco pomóc w odnalezieniu się na szeokich wodach oceanu duchowego.

Eden Trip

Eden Trip to kanał na Youtube o tematyce duchowej. Autor kanału ukazuje swoje własne doświadczenia związane z rozwojem duchowym.

Grafika pochodzi z filmu na kanale Eden Trip

Link do kanału Eden Trip: https://www.youtube.com/channel/UCa2ZD6XP14DtLwGSvIQn0WA/featured

Siewcy w Kreacji Edenu

To Kanał na YouTube oraz strona na Facebook o tematyce rozwoju duchowego. Znajdziesz tam ciekawe rozmowy, materiały oraz filmy na temat rozwoju duchowego, zdrowego stylu życia i rozwoju artystycznego.

Strona Facebook Siewców w Kreacji Edenu: https://www.facebook.com/siewcywkreacjiedenu

Kanał na YouTube Siewców w Kreacji Edenu: https://www.youtube.com/channel/UCW4w8CLAYROZqHHAjpK_Jjg