Nauka uzdrawiania duchowego- wspólna nauka uzdrawiania

Nasza strona internetowa poświęcona jest tematowi rozwoju duchowego od strony praktycznej. Dziś chciałam poruszyć temat wspólnej nauki działań uzdrawiających. Jakie efekty są takiej wspólnej nauki? Mowa jest tu o działaniach duchowych – technikę uzdrawiania duchowego przedstawia Zbigniew Jan Popko w swoich materiałach na kanale POPKO TV. Przedstawię poniżej w jaki sposób uczymi się wspólnie działań oraz w jaki sposób można działanie sprawdzić za pomocą skal astralnych i wahadła.

Zanim przejdę do rzeczy wspomnę, że wszystkie niezbędne materiały dotyczące uzdrawiania znajdziecie na stronie popko.pl oraz w materiałach na youtube POPKO TV. Wspomnę, że Zbigniew Jan Popko prowadzi warsztaty rozwoju duchowego i tam również porusza tematy działań duchowych, więc warto się zapisać na jego stronie internetowej.

MATERIAŁ NA TEMAT TECHNIK UZDRAWIANIA

Dotychczas najczęściej trenowałam uzdrawiania sama… Ma to swoje plusy, ponieważ można samemu sobie zapewnić dogodne warunki – wyciszenie i odpowiednie przygotowanie do działania. Minusem jest jednak to, że jeśli brakuje nam praktyki może pojawiać się niepewność, czy aby na pewno już to działanie zostało zrobione – nawet jeśli sami sprawdziliśmy swoje poczynania na skalach astralnych….

Ostatnio próbowałam treningu uzdrawiania z innymi osobami. To doświadczenie jest bardzo ciekawe! Kiedy ktoś robi działanie – również czuć te wibracje, w których przebywa aktualnie osoba robiąca działanie – coś niesamowitego. Jak to robimy? Kiedy osoba trenująca działanie wzbija się do wyzszych wymiarów, druga osoba kontroluje za pomocą wahadła i skal astralnych, na którym wymiarze znajduje się osoba, która działa – w ten sposób można poinformować osobę działającą jak jej idzie. Działanie powinniśmy robić będąc w wymiarach duchowych – od wymiaru 9 wzwyż…

Po zakończeniu działania sprawdzamy:

-W ilu % działanie zostało zrobione? *powinno być 100% – jeśli jest mniej trzeba sprawdzić czy działanie zostało w pełni zrobione lub można sprawdzić czy się domyka jeszcze to działanie

-W jakich wymiarach przebywał działający?

-Z jakiego wymiaru zostało zrobione działanie?

-Na jakim wymiarze zostało działanie?

-W ilu % działanie wspomoże na osobę/zwierzę, na które działaliśmy?

-Jeśli działaliśmy na zdrowie można sprawdzić, za jaki czas tej osobie się poprawi zdrowie.

-Czy trzeba takie działanie powtórzyć – kiedy i ile razy jeszcze działać?

Wczoraj działałam z kolegą i z ciekawości sprawdziliśmy jakie mamy wsparcie Góry kiedy działamy sami i wtedy kiedy działamy ucząc się razem. Nam wyszło na skalach że mamy większe wsparcie Góry, kiedy działamy ucząc się razem. Dostałam w jasnowidzaniu podpowiedź, że kiedy uczymy się razem, więcej się nauczymy i więcej zrozumiemy – ponadto robimy wtedy więcej dla innych ponieważ nie działamy sami, tylko wpływamy na to, że też inni lepiej działają, a też przy tym się uczymy! Góra dostrzega taki wysiłek.

Pamiętajcie też, że jeśli działacie na kogoś duchowo: poprawiecie zdrowie, egzystencję oraz ścieżki losu tej osoby. Osoba, na którą działacie odzyskuje siły życiowe, radość, spokój wewnętrzny, co ma wpływ również na ludzi z jej otoczenia. Działając czynimy więcej dobra niż nam się wydaje, ponieważ nie korzysta z tego tylko ta osoba, na którą zadziałaliśmy ale całe jej otoczenie – ludziom jest lżej przynajmniej na jakiś czas, a i my również zyskujemy niesamowite prezenty od Góry. Niejeden raz po robieniu działań zdarzały się małe cuda w moim życiu – a najczęściej były to sprzyjające mi okoliczności – wszystko układało się bezstresowo, bezproblemowo – a wszystko okraszone dużą ilością radości….

Apropos radości – robienie działań i pomoc innym daje niesamowicie dużo radości. Wspólne działania – spotkania nawet przez Internet dają wiele satysfakcji, radości i można porozmawiać na wspólne tematy 🙂 Polecam Wam wspólny trening, zwłaszcza z osobami, z którymi fajnie się czujecie – zobaczycie jak nauka idzie szybko, sprawnie i miło!

Życzę powodzenia i sukcesów w nauce uzdrawiania duchowego! 🙂

nauka uzdrawiania duchowego

Polecamy również dział:


2 komentarze

Mariusz · 25 kwietnia 2022 o 23:45

Mnie się bardzo przydały te pytania dotyczące uzdrawiania

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *