Jedność z drugim człowiekiem. Przekaz, nauka, pismo automatyczne.

W tym artykule opiszę moje oststnie doświadczenie oraz przekaz jaki dostałam na temat bycia jedności z drugim człowiekiem. Opiszę, dlaczego tym tematem się zainteresowałam oraz przedstawię treść przekazu, jaki ściągnęłam za pomocą pisma automatycznego. Uznałam, że tamat jest ważny i warty opisania. Miłego czytania!

Jedność z drugim człowiekiem

Dlaczego poruszyłam temat jedności z drugim człowiekiem?

Kilka dni temu podczas rozpamiętywania wczorajszego dnia, w wizji pokazała mi się pewna osoba… Ta wizja była tak uporczywa, że nie chciała zniknąć mi sprzed oczu… Ujrzałam w nwizji tę osobę na Łąkach Edenu i usłyszałam słowo „wybaczenie”. Od razu sprawdziłam na skali czy dobrze rozumiem tę wizję i to jasnosłyszenie. Tak – chodziło o to… Chodziło o to, że tej konkretnej osobie nie do końca wybaczyłam jej zachowanie… Góra zwróciła mi na to uwagę, bym przypatrzyła się temu tematowi. Teraz wiem, że moja postawa względem tej osoby szkodziła jej oraz mi…. Kiedy to zrozumiałam, poczułam się lżej i zrozumiałam w jakim położeniu jest ta osoba… Dzięki temu chcę ją rozumieć oraz wiem, że będę teraz się lepiej zachowywać względem tego człowieka…

Dziś usiadałam i w towarzystwie gongów poprosiłam Górę o przekaz. Spisałam go za pomocą pisma automatycznego. W moim przypadku pismo automatyczne ściśle jest połączone ze słyszeniem słów, widzeniem obrazów oraz przeżywaniem różnych stanów… Ściąganie przekazów jest dla mnie czymś niesamowitym i czasem dziwię się samej sobie, że ja to napisałam… A tak na prawdę dyktowała mi to moja wyższa cząstka… Polecam każdemu praktykować jasnowidzenie, ponieważ jak to się mówi: „praktyka czyni mistrza”.

W celu zgłębienia tematu ściągania przekazów polecam wideoblog Zbigniewa Jana Popko:

Materiał filmowy z kanału YouTube – POPKO TV
Braterstwo, jedność

A oto mój przekaz na temat jedności z drugim człowiekiem:

Jedność z drugim człowiekiem

Wszyscy jesteście tym samym. Od tego samego Boga pochodzicie. Jesteście sobie podobni. Podobni Bogu. Każdy zawiera te same cząstki co ty, bo w tym samym jesteście zawarci – w Bogu.  Odwracając się od drugiego człowieka pozbawiacie sami siebie dostępu do swoich cząstek – ograniczacie siebie – ograniczacie swoją moc. Odcięcie się od ludzi to też ograniczanie innych – zabieranie ich wolności. Ograniczyć można byle niechęcią – którą często trudno wyłapać wam w niskowibracyjnym środowisku. Można żyć samotnie – w samotności świadomej – ale jest to coś innego niż oddzielenie od ludzi. Oddzielenie od ludzi nie jest życiem jako samotnik – oddzielamy się poprzez niewłaściwe spojrzenie na drugiego człowieka – wrogie podejście – jakbyś ciągle był nastawiony na walkę, jakby ten człowiek był zagrożeniem dla Ciebie. Przestań patrzyć na drugiego człowieka jak na zagrożenie – daj mu żyć i popełniać błędy, bowiem to zupełnie normalna część nauki. Obserwuj swoich braci. Nawet kiedy błądzą – są na etapie nauki. Normalnym również jest, iż niektórym ludziom nauka nie wychodzi – zależne jest to od wielu czynników – obudzony człowiek zaczyna to rozpoznawać i widzi jak wiele zdarzeń i ingerencji ma wpływ na toczące się życie… Zrozumienie innych to jeden z etapów wybaczenia… Pamiętaj aby pomagać, kiedy Góra na to wyrazi zgodę. Pamiętaj aby sprawdzać swój stosunek do drugiego człowieka oraz stosunek tego człowieka do Ciebie. Im poprawniejsza Twoja postawa do innych, tym bardziej wspiera drugiego człowieka. Czasem czyjaś postawa względem Ciebie będzie Ci projektowała jego stany i uczucia. Zwróć na to uwagę, miej oczy otwarte – bo masz szansę uchronić siebie i innych przed stratą czasu na tonięcie w niskiej wibracji. Nie zabijaj drugiego człowieka, bo jest twoją częścią – jest tym samym co Ty.

Jedność z drugim człowiekiem

Zachęcam również do przeczytania innych artykułów w podonej tematyce. Wiele z naszych treści opiera się o naszych samodzielnie ściąganych przekazach duchowych. W górnej części strony znajdziesz menu, które w jasny sposób poprowadzi Cię, z jakich treści możesz skorzystać. Proponuję również podobne tematy:


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *