Jasnowidzenie

Jasnowidzenie to umiejętność koncentrowania świadomości i obecności w paśmie fizycznym, energetycznym lub duchowym, bądź całości istoty ludzkiej (jednoczesne przebywanie na wszystkich poziomach). Dzięki temu człowiek może obserwować i doświadczać cały obszar, w którym skupił swą obecność i świadomość. Jasnowidzenie to umowny stan obecności i pozazmysłowego postrzegania płaszczyzn rzeczywiscości.

Wyróżniamy: jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie (intuicja), jasnowiedzenie, jasnomówienie, jasnopisanie oraz zawieranie się w pasmach Całości czyli intuicja jednoczeniowa.

Jasnowidzenie zazwyczaj odbywa się jako widzenie w polu wyobraźni. Może również występować poczas snu. Podczas wizji możemy również doświadczyć jasnosłyszenia oraz doświadczeń innych zmysłów np. węchu.

Warto wspomnieć o piśmie automatycznym, które możemy nazwać jasnosłowiem, lub jasnopisaniem. Podczas pisma automatycznego, przebywając w wyższych pasmach istoty ludzkiej można ściągać informacje w postaci przekazu – zapisu słów. Pismo automatyczne często łączy się z jasnowidzeniem, jasnosłyszeniem i innymi formami pobierania informacji.

Czy każdy człowiek jest zdolny do jasnowidzenia? Każdy człowiek posiada intuicję i jest możliwe aby odtworzył w sobie umiejętność posługiwania się jasnowidzeniem.

W jaki sposób rozpocząć naukę jasnowidzenia? O tym już pisaliśmy następujące artykuły:

Po więcej informacji zapraszamy na stronę popko.pl – odnajdziecie tam wiele wartościowych informacji na temat jasnowidzenia.

jasnowidzenie

2 komentarze

Jak nauczyć się pisać przekazy duchowe? Pismo automatyczne. - Wiedza, Wybór, Moc i Dobro · 19 sierpnia 2022 o 22:09

[…] przekazów za pomocą pisma automatycznego jest jedną z form jasnowidzenia. Aby efektywnie nauczyć się pisać przekazy warto zapoznać się z tematem jasnowidzenia i pisma […]

Czym jest jasnowidzenie? Jak rozpocząć? - Wiedza, Wybór, Moc i Dobro · 19 sierpnia 2022 o 22:15

[…] do zapoznania się z materiałem Zbigniewa Jana Popko na temat jasnowidzenia. Jak rozpocząć swoją przygodę z jasnowiedzeniem? Czym jest […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *