Nie bez powodu mawia się, że:

W zdrowym ciele, zdrowy duch…

Ciało fizyczne jest podstawą, która dzielnie utrzymuje nasze pozostałe powłoki znajdujące się w rejestrach energetycznych oraz duchowych. Ciało fizyczne jest fundamentem – to ona wiedzie nas przez życie i warto dbać o nie, aby służyło długo i wydajnie. Warto zdać sobie sprawę jak wspaniałą maszynerią jest nasze ciało i docenić tę wspaniałą boską konstrukcję. Zatem tylko zdrowy człowiek jest w stanie doświadczać pełni swojego zycia.

Ciało fizyczne jest jak taki mały piesek: potrzebuje komfortu psychicznego, radości, ruchu oraz dostarczania mu wartościowego jedzenia. Więc zatroszcz się o swoje ciało jak o kochanego pupila 🙂 Często nie jest to łatwe zadanie, ale z pomocą dodatkowych technik, które przygotował dla nas Zbigniew Jan Popko, można znacząco usprawnić funkcjonowanie naszego ciała fizycznego 🙂 Poniżej opiszę propozycje, które świetnie się sprawdzają w temacie dbania o ciało fizyczne:

ROZŚWIETLANIE

Rozświetlenie komórek, to technika, która pomaga rozpromieniować się, czyli pozbyć się niskich wibracji, które wpływają niekorzystnie na nasze zdrowie. Poniżej zapraszam do filmiku o rozświetlaniu:

SPRĘŻYSTOŚĆ KOMÓREK

To intuicyjne ćwiczenia, które zwiększają naszą sprawność. Posłuchaj swego ciała, a samo podpowie Ci, czego potrzebuje, jakich ruchów mu potrzeba… Szczegółowe informacje znajdziecie tu:

https://www.popko.pl/index.php?dir=s_search&search=spr%C4%99%C5%BCysto%C5%9B%C4%87

Cytat ze strony popko.pl

Rozświetlanie a sprężystość komórek- gimnastyka i program chudnięcia

Kolejną ważną rzeczą, jaką prócz zachowania harmonii i rozświetlania ciała winien robić każdy uzdrawiany, jest wymóg utrzymania sprężystości w komórkach, co uzyskujemy podczas prostej gimnastyki, kiedy to pozwalamy ciału podpowiadać, jak mamy rozciągać stawy i mięśnie, dosłownie: jak się wyginać. Taka gimnastyka jest podobna do ćwiczeń tai-chi i już ordynowanie jej przez dwadzieścia minut dziennie znacznie podnosi efekty zdrowienia. Utrzymanie właściwego poziomu rozświetlenia i sprężystości w komórkach pozwala umieszczonym przeze mnie programom dotrzeć wszędzie tam, gdzie zachodzi taka konieczność. Nawet program chudnięcia działa bez przeszkód, gdy otyłe i schorowane osoby konsekwentnie, bez dziur w grafiku, uprawiają gimnastykę „sprężystości” i wypełniają się światłem. U osób, które  są w tym wytrwałe, odnotowuję znacznie wyższy poziom wyzdrowień i podleczeń, niż u negatywnych w swych wibracjach, czekających na cud leni.

WODA ŻYCIA

Woda życia to woda, która uzdrawia ciało fizyczne. Taką wodę, można nauczyć się przygotowywać samemu. Zbigniew Jan Popko przygotował ją zupełnie bezpłatnie. Informacje na temat żywej wody znajdziecie tutaj:


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *