Pokochanie siebie, innych, wybaczenie sobie i innym…

Kiedy zaczynamy pracę nad sobą, bardzo ważną rzeczą jest odsłuchiwanie wideoblogów i to wielokrotne. Znam to z własanego doświadczenia i proszę o zrozumienie. Bez tego nie jesteśmy w stanie efektywnie pracować nad sobą.

Wybaczenie, medytacja

Zrozumienie i utrzymanie stanów pokochania i wybaczenia

Zrozumienie tematu np. czym jest pokochanie siebie sprawdzamy na skali 0 – na procentach. Np. zadaję pytanie: w ilu % zrozumiałam o co tu tak naprawdę w chodzi? Dlatego bardzo ważne jest wahadełkowanie z pomocą skal astralnych. Można je zakupić jak i samemu wydrukować, pobierając pliki na stronie www.popko.pl w plikach do pobrania albo można nabyć w sklepie na tej stronce. Wahadełko też powinno być odpowiednie do tego. Ja osobiście nie natrafiłam na lepsze niż ze sklepu Zbigniewa Jana Popko. Jak jeszcze mamy to wahadełko naładowane jako ogień przemiany, wspomaga ono nas podczas odczytów. Ważne jest odczytywanie ile czasu np. mam utrzymać dany stan. Wejść w modlitwę pokochanie siebie i zapytać Górę ile czasu potrzebuje utrzymywać dany stan. Zazwyczaj jak odczytujemy na skalach astralnych, Góra chętnie nam zawsze podpowiada, kierujemy nasze intencje żeby nas wspomagali. Wiem jak długo sama tak naprawdę byłam w niezrozumieniu tego tematu. Na ten stan ma wpływ bardzo dużo czynników z życia naszego codziennego. Wspomagając się jest tez warto medytacja np. na zwycięzcę. Bez skal astralnych przepracowywanie tych stanów jak i praca nad samym sobą nie jest możliwa. Ważna rzeczą jest pamiętanie ze jak tylko wyjdziemy ze stanu np. pokochania siebie na 11 minut zaczynamy praktycznie od nowa. Czyli kasujemy to co już w sobie wypracowaliśmy. Czy to stan pokochania, czy wybaczenia.

miłość

Wybaczenie w praktyce

Bardzo to ładnie opisał Zbysio w swoich wideoblogach także myślę ze nie ma potrzeby tutaj rozpisywania tematu. Jednak ważne dla nas jest dzielenie się naszymi własnymi doświadczeniami, bo możemy wspomóc tym innych. Wahadełkowanie mamy teraz raz w miesiącu online ze Zbyszkiem i Agatka. Warto brać udział i się uczyć dalej. Jak już zdecydowaliśmy ze chcemy siebie odzyskać warto wspomagać się uczestnictwem w Webinariach jak i wahadełkowaniach. To inwestycja w samego siebie. Jednym z takich czynników pracy nad sobą jest nasze BHP energetyczne, co należy tez do stanu pokochania siebie. Dbanie o swoja energetyczna przestrzeń. Kasowanie nawiedzeń i opętań jak i sięganie do psychologii Duchowej, która wspomaga nie tylko nas ale i naszych bliskich, z którymi żyjemy. Dla mnie do dzisiaj prawie codzienna modlitwa wspomagająca jest Ostatnia modlitwa Mocy. Wchodzimy z intencja oczyszczenia siebie jak i naszej całej przestrzeni czyli to wszystko co nas otacza. To tylko taka forma podpowiedzi dla was. Bo często o to pytacie. Pamiętam tez jak w niezrozumieniu byłam czym jest Wybaczanie sobie. Większość z nas nie potrafi sobie z tym tematem poradzić.

Wybaczenie pokochanie

Fajnie to Zbysio kiedyś podpowiedział ze jak zrozumiemy ze nie jesteśmy tym robocikiem i ze tak naprawdę to on narozrabiał bo było opętanie, nawiedzenie itp. gro czynników na nas wpływających to dopiero pomału zaczęłam sobie z tym tematem wybaczenia sobie radzić. Dlatego jeszcze raz podsumowanie. ZROZUMIENIE to tak naprawdę polowa drogi. Życzę wam wszystkim bycia w zrozumieniu i odzyskiwaniu siebie samego…

Materiał filmowy z kanału Youtube Popko TV

Zachęcamy również do przeczytania innych naszych artykułów na temat pokochania i wybaczenia:

JEDNOŚĆ Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM

TRZON DUCHOWY – PRZEKAZY

WYBACZENIE – WIERSZ

WSPÓŁODCZUWANIE

POKOCHANIE INNYCH


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *